Послуга окремих видів робіт будівництва

1. Товари: Купольні будинки із дерева, полістирола, будинкиіз  полістирол бетону. Обладнання для виготовлення та заливки полістирол бетону. Обладнання для виготовлення модульних плит із полістиролу. Обладнання для використання пінополеуритану Обладнання для розпилення рідких тепло гідро та шумоізоляційних матеріалів. Пластік. ДСП. Скло. Алюміній. Двері та вікна. Вироби з дерева. Ролети. Ворота. Ковані вироби. Вентиляція. Сітка для огорожі. Сітка для штукатурки. Теплоізоляція. Гідроізоляція. Металолом(прокат продаж). Все для отоплення. Котли. Сантехніка. Кондеціонери. Меблі.Оздоблювальні матеріали. Розумний будинок.  
 
2. Послуги: Будівництво під ключ. Проекти. Смети. Геодезія. Скважини. Теплоізоляція  та гідроізоляція. Буріння скважин. Перевозки. Автовишка. Дизайн інтерєру. 
 
3. Послуга окремих видів робіт будівництва: Дренаж. Фундаменти, Моноліт. Монтаж споруд стін будівлі . Каналізація та водопостачання. Опалення. Сантехніка. Електрика. Монтаж дахів. Дизайн та оздоблення інтерєру. Розумний будинок.

Возможность комментирования заблокирована.